fbpx

Hakkımızda

Kültürel mirasın nesiller boyu düşünerek, konuşarak ve paylaşarak; sanatla, ilimle ve teknolojiyle geliştiğini biliyoruz.

Kültürel birikimi kreatif bakış açısıyla harmanlayan, sanatın sınırlarını zorlayan, üretimleri ve hizmetleriyle toplumun yapısını şekillendiren bireyleri ve yeni nesil yeteneklerin yetişmesine yardımcı olan kurumları Kreaktivist olarak tanımlıyoruz.

Yaşamımızın bir parçası olan, günlük hayatımızın temel gerekleri arasına giren ya da spesifik ihtiyaçlarımız için kullandığımız tüm materyaller;

var oluşumuzu sorgulatan, benliğimizi, toplumsal yaşamı şekillendiren ve bizleri bir duyguda birleştiren sanat;

sınırları zorlayan, çevreye ve toplumsal geleceğe değer katan teknolojik çözümler kreaktivist bakış açısının temelini oluşturur.

Kreaktivist Dergisi ve web portallarımızda, ülkemizin dört bir yanında hayal eden, keşfeden ve üreten kreaktivistlerin ilham veren projelerine yer vermek bizim için heyecan verici bir yolculuk. Kreaktivist Dergisi, web portallarımız, etkinlik ve özel projelerimizle; ülkemizin kültür ve sanatına yeni bir soluk getiren bu yolculukta; özgün, estetik, sürdürülebilir ve gezegene karşı sorumluluk sahibi sanatçıların seslerini yükseltmeyi amaçlıyoruz.

Künye

YAYINCI

Kreaktif Yayın Yapım İletişim A.Ş.

İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni

Kreaktif Yayın Yapım İletişim A.Ş. Adına Ece GÜRLER

Yazı İşleri Müdürü

Nesrin AKYÜZ

Yazarlar

Prof. Dr. Ayşegül İZER
Burak GÖRAL
Ece Gürler
Mehmet İLBAYSÖZÜ
Melike BİRGÖLGE
Şafak AKYAZICI

Dijital Yayınlar Koordinatörü

BKIW Kreatif

Haber İletişim

haber@kreaktivist.com.tr

Reklam İletişim

reklam@kreaktivist.com.tr

@Kreaktivist Dergisi

İsim ve tüm içeriğin telif hakları saklıdır. Yayıncının açık yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen çoğaltılması yasaktır.